SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İki yarışını da beğendiğim ANADOLUKAN önde gelen tay. BEYLAM güzel koşular çıkarıyor. REİS BABA, AĞA OSMAN ve ZEKİBEY koşunun diğer iddialı tayları.

2.AYAK: SILVER SHOES son uzun mesafeli yarışını iyi koştu. GRAND ALP 106 gündür koşmuyor ancak safkan düzenli idmanda ve iyi işler yapıyor. SEA THE STORM ve SILVER BULLET uzun mesafeyi seven safkanlar.

3.AYAK: Gökhan Kocakaya ile son yarışını uzak ara kazanırken şahane formunu gösteren CİHANEFE formda jokeyi ile yine çok şanslı olur. ŞİMŞEĞİM ve ÇALIK, CİHANEFE'nin hatasını kollayacak safkanlardır.

4.AYAK: 17 kum yarışı koşmuş olan DEMİRDÖVEN 14 kez birinci olurken 3 kez de ikinci kaldı. Safkanın mükemmel formu sürüyor ve sevdiği pistte birincilikler serisini sürdürür.

5.AYAK: VALLEY OF THE SUN iyi formu ile favorim. SAN VICENTE 4 yarış üst üste kazanırken formunu koruduğunu belli etti. TORUN CALLAS ve ONYIL diğer şanslılar.

6.AYAK: PASTACI derece olarak diğerlerinden biraz daha farklı görünüyor. İlk şans bu safkanın. SERVANAĞA, ASALPOLAT, KUBATOĞLU, ATEŞKARTALI ve DEMİRİZ geniş kuponlara yazılmalı.

TAHMİN

2-3-5-1-4 2-3-7-8 3-6-2 2 2-1-7-5 5-16-4-12-8-9