SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen güç ve kalitesiyle Demirdöven yine kazanır

Bugüne kadar kum pistte start aldığı 20 koşunun 15’ini kazanıp, 4’ünde de ikinci olan, formunun zirvesindeki şampiyon safkan Demirdöven’in, bilinen güç ve kalitesiyle kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 12:38, 12/07/2014
Bilinen güç ve kalitesiyle Demirdöven yine kazanır

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Mükemmel bir formu olan ANADOLUKAN ve çok iyi koşmasını beklediğim TACİR ilk atlarım. Bu ikiliye rakip olarak REİS BABA, ZEKİBEY ve AĞA OSMAN'ı öneririm.

2.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım ÇİLEK PRENSİ ilk atım. SILVER SHOES ve SEA THE STORM sert rakipleridir. DIVINE STAR, GRAND ALP, BEST TIME BEST ve KUZEY ise göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: Fit durumdaki CİHANEFE ve sıkı hazırlıkları bulunan ÇALIK ikilisi eşit ve en şanslı isimlerdir. Bu ayak büyük bir ihtimalle bu iki safkan arasında geçer. Sürpriz arayanlara ŞİMŞEĞİM'i yazmalarını öneririm.

4.AYAK: Start aldığı bu rakiplerinden form olarak bir adım daha önde olan DEMİRDÖVEN'in, bilinen güç ve kalitesiyle çok sevdiği kum pistte yine kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Bu pist ve mesafede çok iyi yarışlar koşan VALLEY OF THE SUN ve kazandığı yarışlarıyla formunu gözler önüne seren SAN VICENTE mücadelesi kazananı belirleyecektir.

6.AYAK: Zor geçecek olan bu ayakta, SERTAĞA, PASTACI ve SERVANAĞA başta olmak üzere, ASALPOLAT, MAHMUT BERAT, DEMİRİZ, YUNUS SU, ATEŞKARTALI ve EŞKBARAĞA sırasıyla değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN

2-9-5-4-1 6-2-7-1-3-13-4 3-2-6 2 2-1 6-5-16-4-2-9-10-8-14