SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic merak edileni resmen açıkladı

Beşiktaş'ın hocası Biliç, düzenlediği son basın toplantısında "Takviye yapılmazsa bu kadroyla mücadele ederiz" dedi ancak böyle bir ihtimal yok...

Güncellenme: 15:00, 12/07/2014
Bilic merak edileni resmen açıkladı

BEŞİKTAŞ’TA taraftarlar dört gözle takıma yapılacak yeni takviyeleri bekliyor… Siyah-beyazlıların Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacağı ilk maça yaklaşık 2 hafta kaldı. Devre arasında imza attırılan Cenk Tosun ve bonservisi alınan Brezilyalı Ramon Motta dışında kadroya dahil edilen başka bir isim henüz yok.

KARTAL’IN hocası Slaven Bilic, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında transferde geç kaldıklarını ifade ederken buna karşılık “Takıma takviye yapılmazsa bu kadroyla mücadele edip elimizden gelenin en iyisini yaparız” demişti.

ANCAK böyle bir ihtimal yok… Siyah-beyazlılar kesinlikle transfer yapacak. Hatta yönetim bu konuda son derece aktif ve transfer için adeta 4 koldan saldırı var. Yöneticiler sürdürdükleri pazarlıkları sonlandırıp yeni oyuncuları 13 Temmuz’da başlayacak olan İngiltere kampına dahil etmek istiyorlar. Hatta dün kulüp binasında mini bir transfer zirvesi yapıldı ve son durum masaya yatırıldı. Önümüzdeki hafta son vitese geçilecek ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirimlerin arka arkaya yapılması kuvvetle muhtemel.

Vatan

 

Yayınlanma Tarihi:09:05,