SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dört Büyükler onu beklemek zorunda!

Akhisar Belediyespor'un savunma oyuncusu Uğur Demirok'un menajeri Uğur Avadan, milli futbolcunun transferdeki geleceği hakkında amkspor.com'a özel açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 11:23, 13/07/2014
Dört Büyükler onu beklemek zorunda!

Semih KALKAN / amkspor.com @semikalkan

Dört Büyükler, Akhisar Belediyespor’un milli futbolcusu Uğur Demirok‘un peşinde…

26 yaşındaki savunma oyuncusunun menajeri Uğur Avadan, amkspor.com’dan Semih Kalkan‘a milli futbolcunun transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray‘ın alt yapısından yetişen ve İstanbul’un devlerinin yanı sıra, Trabzonspor’un ısrarla istediği Uğur’un Akhisar Belediyespor ile olan sözleşmesi 2015 yılında sona eriyor. Ancak Manisa ekibi yine de Uğur’u bırakmak istemediğini açık olarak belirtiyor.

“UĞUR’A TEKLİFLER VAR”

Uğur, birgün elbette Dört Büyüklere transfer olacak‘ diyen menajer, Uğur Avadan’ın amkspor.com’a yaptığı açıklamalar şöyle; “Beşiktaş’ın Uğur’a teklif yaptığı yönündeki haberler doğru değil. Ancak Uğur’a teklif var. Takım isimlerini transferin geleceği açısından veremem. Fakat Uğur milli bir futbolcu ve Akhisar’dan sonra gideceği takım da elbette ki Dört Büyükler olacaktır. Oyuncumun 1 yıllık sözleşmesi bulunuyor. Akhisar Belediyespor da şu anda Uğur’u satmaktan yana değil.

Yayınlanma Tarihi:20:15,