SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Topçu şampiyonluk istiyor

Geçen sezon Süper Lig'den düşerek PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan Kayserispor'da yeni teknik direktör Mutlu Topçu, hedefi şampiyonluk olarak belirledi.

Güncellenme: 11:31, 11/07/2014
Topçu şampiyonluk istiyor

Kayserispor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, çok çalışarak PTT 1. Lig’de sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak istediklerini söyledi.

Topçu, Kadir Has Tesisleri’nde gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kayserispor’un Spor Toto Süper Lig’de oynamayı hak eden bir kulüp olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

“Yeni sezonumuz hayırlı uğurlu olsun. Eksiksiz ve güzel bir şekilde başladık, bundan sonra da güzel olur. İnşallah çok çalışarak sezon sonunda hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşırız. Bir kaç mevkiyle ilgili araştırmalarımız var. O oyuncularda inşallah en yakın zaman da aramıza katılacaktır. Şu anda takımımız tam kadro eksiğimiz yok.”

Hazırlık kampının iki etaptan oluştuğunu ifade eden Topçu, “Ramazan Bayramına kadar burada çalışacağız. Bayramdan sonra da yurt dışı seyahatimiz olacak. Yurt dışı çalışmasıyla bitireceğiz. Hazırlık maçlarımız olacak. Yurt dışında 4 yada 5 hazırlık maçı yapacağız” diye konuştu.

Taraftarlardan yeni sezon için destek isteyen Topçu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taraftarımız destek versin biz buraya şampiyon olmaya geldik. Çok iyi bir kadromuz var ama işin ciddiyetindeyiz. PTT 1 Lig güçlü bir lig, mücadele etmek gerekiyor. O yüzden çok çalışıp hedefimize ulaşağız.”