SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osvaldo sinyali

Southampton’ın İtalyan golcüsü Pablo Osvaldo’nun menajeri Diego Tavano, “Türkiye gibi değişik deneyimler yaşayabileceğimiz ülkelerden teklifler alıyoruz” dedi.

Güncellenme: 07:13, 11/07/2014
Osvaldo sinyali

AMKSPOR

Transfer çalışmalarını, yeni teknik direktör Cesare Prandelli'nin talimatları doğrultusunda sürdüren Galatasaray'a mesaj var. Sarı-kırmızılıların, Southampton'da forma giyen Osvaldo ile ilgilendiği öne sürülüyordu. Fakat Prandelli'nin Fiorentina'dan eski öğrencisi olan Pablo Osvaldo'nun fiyatı Aslan'ı zorluyordu. Southampton 11 milyon euro talep ediyordu. Ancak yönetimin pes etmediği ve İngiliz kulübünü satın alma opsiyonlu kiralama teklifiyle ikna etmeye çalıştığı belirtiliyordu. Bu konuda girişimler sürerken, İtalyan golcünün menajerinin yaptığı açıklamalar heyecan yarattı.

RUSLAR DA PEŞİNDE

28 yaşındaki golcünün menajeri Diego Tavano, “Gelen teklifleri en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyoruz ancak transferde tek belirleyici taraf biz değiliz. İspanya, İtalya ve İngiltere'den teklifler var ama sadece bunlarla sınırlı değil. Rusya ve Türkiye gibi değişik deneyimler yaşayabileceğimiz ülkelerden de teklifler alıyoruz” dedi. Tavano böylece bir anlamda Galatasaray'ın ilgisini ve İstanbul'a gelmeye sıcak baktıklarını doğruladı.