SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kurtçabey tek olur

Yapmış olduğu hazırlıklarında göz dolduran Kurtçabey, bugün oldukça uygun rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Seri stilli safkanın, sevdiği pist ve mesafede, sonlardaki güçlü sprintiyle kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 08:30, 11/07/2014
Kurtçabey tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Yatkın olduğu pist ve mesafeye çıkan eküri avantajlı IPHIGENEIA ve mükemmel formunu devam ettiren EXPERIMENT öncelikli isimler. Toparlanan ve formunu hayli ilerleten PANCAR da göz önünde tutulmalı.

2.AYAK: İstanbul'a sıkı hazırlıklarla gelen KEYİF ve titiz çalışmaları bulunan KORZAFER ilk atlarım. Bu ikiliye rakip olarak KORKUT CEYLANI, KABAKÇI, YESARİ ve DAMLATAŞ'ı öneririm.

3.AYAK: Son yarışını kesinlikle ölçü almadığım BATURŞAH, müsait grupta çok iddialı ve kazanabilir. Ancak bu safkanın eksik koşması halinde bu ayak karışır. Ben ‘H' çekip, rahat bir yarış izleyeceğim.

4.AYAK: Hazırlıklarında göz dolduran ve bu yarışa hedef yapan KURTÇABEY'in, dişine göre rakipleri yanında ve sevdiği pistte, sonlardaki kuvvetli ataklarıyla kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: İlk startındaki performansıyla dikkat çeken UMUDUN KIZI ilk atım. IŞIK SÜVARİSİ'nden iyi bir yarış gelecektir. BOYACI, KAHRAMANCAN ve SAKLI daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Son yarışını rahat ve rakiplerine uzak fark atarak kazanan MASTER OF FEAR, çok iyi durumda olan MIZZEN OF TURKEY ve formunu beğendiğim LADY MORGANA birlikte değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 3-1-6 4-10-3-8-5-7 HEPSİ 6 8-2-5-3-6 4-5-1