SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İstanbul çiminde koştuğu son kısa vade ve açık yarışındaki dereceleri bu grup için çok yeterli olan IPHIGENEIA Özcan Yıldırım ile kuponlara tek olarak yazılmalıdır.

2.AYAK: Avantajlı kilo ile koşacak olan KABAKÇI önde gelen isim. KORKUT CEYLANI, KEYİF, DAMLATAŞ ve YESARİ diğer şanslı safkanlar.

3.AYAK: BURAKEFE tabela içinde bitirdiği koşuları ile göz doldurdu. BUZDENİZİ hazırlıklarında iyi göründü. BATURŞAH ve uzun süredir koşmasa da düzenli idmanda olan SÜPERBABA diğer şanslı safkanlardır.

4.AYAK: Seri stili ile TEK ZULUT beyaz bayrak ayna yapabilir. KURTÇABEY bu grupta zirveyi zorlar. GÜVENBAKAN ve BİÇER çim pistte istikrarlı koşan safkanlar.

5.AYAK: Maiden koşu zor görünüyor. IŞIK SÜVARİSİ, BOYACI, SAKLI, UMUDUN KIZI ve BEKMEZHAN sırası ile şans vereceğim taylar.

6.AYAK: MASTER OF FEAR son iki kum yarışında iyi not aldı. MIZZEN OF TURKEY 2000 metre kumda kazanırken iyi göründü. LADY MORGANA, DISTANT GALLOP ve QUADIS öndekilerin hatalı koşmaları halinde devreye girecek isimlerdir.

TAHMİN 3 8-3-4-7-5 5-6-3-8 2-6-1-3 2-5-6-8-1 4-5-1-7-6