SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un Kartepe kampı sürüyor

Bursaspor'un orta alan oyuncusu Şamil Çinaz, ''Haftaya yapılacak UEFA Avrupa Kupası ön eleme maçına iyi hazırlanarak turu atlayıp yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.

Güncellenme: 14:38, 11/07/2014
Bursaspor’un Kartepe kampı sürüyor

Çinaz, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını sürdürdükleri Kartepe’deki otelde düzenlediği basın toplantısında, 5 gündür kampta olduklarını anımsatarak, güzel bir ortamda çok iyi imkanlarla hazırlıkları sürdürdüklerini ifade etti.

”Takım olma adına, kondisyon ve arkadaşlık açısından iyi günler geçiriyoruz” diyen Çinaz, kampı iyi değerlendirmeye çalıştıklarını, gün içinde İran’ın Esteghlal FC takımıyla hazırlık maçı yapacaklarını kaydetti.

Çinaz, bugünkü hazırlık maçını iyi değerlendireceklerini anlatarak, “Haftaya yapılacak UEFA Avrupa Kupası ön eleme maçına iyi hazırlanarak turu atlayıp yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Kendisinin lige cezalı başlayacağına işaret eden Çinaz, şöyle devam etti:

”Lige böyle başlamak iyi değil ama yapacak bir şey yok. Bir hata yaptım, onun da cezasını çekmek zorundayım. Çalışmalarıma devam edeceğim, ondan sonrasına bakacağız. Elimden geldiği kadar Bursaspor menfaati için çabalıyorum, Bursaspor için elimden geleni yapıyorum. Hocanın verdiği görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum, forma için canı gönülden mücadele ediyorum.”

Bir gazetecinin mevkisiyle ilgili takım içi yaşanan rekabete ilişkin görüşlerini sorması üzerine, ”Rekabet hem futbolcu hem de takım için iyi birşey. Bundan hem futbolcular hem de Bursaspor faydalanacaktır. Bir sıkıntı yok” diye konuştu.