SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Şen: “Şenol Hoca tartışılmaz”

Bursasporlu futbolcu Volkan Şen, Teknik Direktör Şenol Güneş'le 2 yıl çalıştığını belirterek, "İnşallah kendisiyle bu sene hem Avrupa'da hem de ligde başarılı oluruz" dedi.

Güncellenme: 15:06, 10/07/2014
Volkan Şen: “Şenol Hoca tartışılmaz”

Şen, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını sürdürdükleri Kartepe’deki otelde düzenlenen basın toplantısında, kamp döneminin her zaman yoğun ve yorucu geçtiğini belirterek, çok güzel bir ortam olduğunu söyledi.

Kartepe kampında futbolcuların da çok keyif aldığını aktaran Şen, herkesin iyi niyetli çalışma sergilediğini dile getirdi.

Şen, bir hafta sonra UEFA Avrupa Ligi’nde çok önemli bir maça çıkacaklarına değinerek, “Onun öncesinde de yarın hazırlık maçımız var. Eksiklerimiz ve hatalarımızı görüp, bir hafta sonraki maçta yapmamak adına yarın güzel bir hazırlık maçı olacak bizim adımıza” şeklinde konuştu.

“Çok şükür, bugüne kadar ufak tefek sakatlıklar haricinde sakatlığımız yok” diyen Şen, bundan sonrası için sakatlık olmamasını umut ettiklerini vurguladı.

“BURSASPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”

“Şenol Hoca’yla 2 yıl çalıştım” ifadesini kullanan Şen, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gerçekten bana çok güveniyor. Her gün konuşuyoruz. Kendisinin futbolculuğu ve hocalık kariyeri tartışılmaz. Ondan her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Onun bilgisi ve tecrübesinden bir şeyler almaya çalışıyoruz. Hem bizim adımıza hem de Bursaspor adına gerçekten çok önemli bir isim. İnşallah kendisiyle bu sene hem Avrupa’da hem ligde başarılı oluruz. Bu sene çok daha farklı olacak, gerçekten çok iyi bir takım olma yolunda gidiyoruz çünkü idmanda, idmandan sonra odalarımızda olsun, çok iyi bir arkadaşlık var. Kimse merak etmesin ki bu sene Bursaspor hak ettiği yerlere gelecektir. Bu sorumluluğu artık almak gerekiyor. Takımım adına gerçekten hem sahada hem saha dışında daha çok dikkat etmem, daha çok sorumluluk almam ve sahada bana verilen görevin en iyisini yerine getirmem gerekiyor. Kimse şüphe etmesin, bu sene çok farklı olacak inşallah.”

Genç futbolcularla sürekli temas halinde olduklarını vurgulayan Şen, tecrübelerini paylaştığını söyledi.

Şen, takımda iletişim kopukluğu olmadığını belirterek, şunları dile getirdi:

“Önümüzde çok kısa zaman var ve en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Haftaya oynayacağımız maç bizim adımıza çok önemli. Rakip kim olursa olsun, sahada ne yaptığımız çok önemli olacaktır. Haftaya kazanmak adına her şeyi sahada yapacağız.”