SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: İlk kez start alacak olmasına rağmen idman pistinde oldukça hazır görünen İBRA kazanmaya en yakın isimdir. Kum pistte etkili olmasını beklediğim AMAZING LOVE en sert rakip olup sürprizi ALLIBECH'den bekliyorum.

2.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde ABRAJ başta olmak üzere ROYAL SIGNATURE, RIGHT OR WRONG, DİLŞARBEY, MOLU BEYİ, MY SUNNY FACE ve MİYAZAKİ altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Bu yarışa ciddi hazırlıklar ile girecek olan TYPHOON kazanabilir. Başarılı yarışları ile dikkat çeken KOCABATUR ve SAFALIM yarışın diğer şanslı isimleridir.

4.AYAK: İki kez start alıp ikisinde de başarılı performansı ile dikkat çeken VAKA COBA COBA kazanacak kadar iyi görünüyor. Kötü koşması halinde SHREDDER ve WHITEIRON en küçük hata affetmez.

5.AYAK: Grubun üç etkili simi PETEKCAN, KÜÇÜK MATRA ve KAZİMBABA arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

6.AYAK: Son yarışını kazanma başarısı gösteren SIRA DAĞLAR aynı yarışını tekrarlaması halinde bu kez de kazanacaktır. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

TAHMİN

6-4-1 1-2-3-4-8-9-6 2-1-3 5-2-4 4-1-6 1