SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana’da Adana Demirspor için görev yapmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Adana Demirspor teknik direktörü Ünal Karaman, “Adana Demirspor adına çok büyük bir uyum içerisinde görev yapacağız. Gece gündüz demeden her zaman bu tarihi kulübümüz için bıkmadan çalışacağız. Genel duygular ve tüm samimiyetimiz hiç bozulmadan hep birlikte bu yolda ilerleyeceğiz.” dedi

AYBABA : EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE OLACAĞIZ

Kendi memleketinde hizmet yapacak olmasının kendisini daha çok mutlu ettiğini dile getiren Adana Demirspor Kulübü Sportif Direktörü Samet Aybaba, “Ben tarihi kulübümüzün yapılanması adına hizmet vereceğim. Saha içi görevi ise tamamiyle Ünal hocamın olacak. Sonuç olarak görevlerimizi en iyi şekilde yapacağız ve bu yolda hep el ele, gönül gönüle olacağız.” dedi.

Törenin sonunda 2’şer yıllık sözleşmeleri imzalayan Aybaba ve Karaman’ı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Aydoğdu ve tüm yönetim kurulu üyeleri tebrik etti. Tören sırasında bir gurup taraftar da gelerek takımlarına destek verdiler.

GENEL MENEJER ŞİRANLI

Adana Demirspor Kulübü’nün Genel Menejerlik görevine de tercübeli isimlerden Emir Şiranlı getirildi.