SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Formunu koruyan Sıra Dağlar şanslı

Bugüne kadar iki kez çim, bir kez de kum pistte yarış gören ve start aldığı 2 çim koşusunu da kazanma başarısı gösteren Sıra Dağlar, etkili formunu devam ettiriyor. Oldukça hazır görünen tay, sevdiği pistte yine çok şans.

Güncellenme: 11:50, 10/07/2014
Formunu koruyan Sıra Dağlar şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Yarış hazırlıklarında çok iyi görünen İBRA ilk şans vereceğim isimdir. En yakın rakiplerinin ALLIBECH ve AMAZING LOVE olmasını bekliyorum. TOMS TO TOMS da göz önünde tutulmalı.

2.AYAK: Oldukça karışık bir koşu… ABRAJ ve RIGHT OR WRONG başta olmak üzere, MOLU BEYİ, ROYAL SIGNATURE, MİYAZAKİ, DAYI ve DİLŞARBEY sırasıyla değerlendirilmesi gereken isimler.

3.AYAK: Kumun başarılı isimlerinden KOCABATUR, güzel formuyla yarışın en iddialı ismidir. Hata yapması durumunda SAFALIM, TYPHOON ve KİPOĞLU devreye girecektir.

4.AYAK: SHREDDER rahat kazandığı son yarışı ardından formunu koruyor. Formu bu taya yakın olan VAKA COBA COBA ve idmanlarını hızlandıran WHITE IRON yazılmalı. FLAYING BLACK ve SLAYER SCREAM'e dikkat.

5.AYAK: Fit durumdaki KÜÇÜK MATRA ile sert gruptaki son yarışı ölçü olmayan PETEKCAN en şanslı isimler. Rakip olarak ASLANSTAR ve KAZİMBABA'yı öneriyorum.

6.AYAK: Bugüne kadar 2 çim 1 de kum olmak üzere, 3 kez start alan SIRA DAĞLAR, bu koşulardan çim pistteki 2'sini kazanmayı başarmıştı. Hazırlıklarında da çok iyi görünen tay, sevdiği pistte yine kazanmaya yakın. Bol şanslar.

TAHMİN

6-1-4-2 1-2-8-3-6-7-4 1-3-2-5 2-5-4-1-3 1-4-2-6 1