SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yatkın olduğu pist ve mesafede Blandophobic

Aynı pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardından düzenli idmanlarıyla etkili formunu eksiksiz bir şekilde sürdüren Blandophobic, hazırlıklarında çok iyi göründü. Safkanın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 12:04, 09/07/2014
Yatkın olduğu pist ve mesafede Blandophobic

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen GÜNHAT ve sergilediği yarışlarıyla beğenilen KAPIKAYA ilk atlarım. Ekürisiyle birlikte HIRÇINKAYA ve formunu ilerleten FOSFOR rakipleridir.

2.AYAK: RED ZEYTEEN yine çok şanslı. MÜBADELE'den iyi bir performans bekliyorum. TURKISH TREASURE, MYTHOGENIC, MARSHMALLOW ve GÖÇMENHAN da kollanmalı.

3.AYAK: 1900 metrelik çim yarışını uzak ara kazandıktan sonra 2400 metre çim pistte yaptığı 7'nciliği ölçü olmayan BLANDOPHOBIC, yine 1900 metre çim pistteki son yarışını da çok iyi bir şekilde kazanmıştı. Safkan aynı pist ve mesafede fit durumuyla bugün de kazanmaya yakın.

4.AYAK: Özcan Yıldırım'ın yakından ilgilendiği ŞİİR GİBİ güzel formuyla kazanabilir. KEJO BABA, QUEEN OF NABOO ve LEPANTO rakipleridir. 5.AYAK: Tiziz çalışmalarıyla ilgi çeken ÇAKICI EFE ve ŞAHBERK uygun grupta ilk şans vereceğim isimlerdir. Kondisyonlarıyla beğendiğim ENDERTAY, BABÜR ve BAYRAMHAN daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Mükemmel formunu koruyan CHILDS PLAY yine çok şanslı olacak. Çok iyi hazırlanan LIFE IS LIVE ve HEIWA IWA kuponlara yazılmalı. RALEYKA ve THE MENTALIST ise göz önünde tutulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN

1-5-2-8 6-7-2-1-3-8 5 7-2-6-3 1-7-2-3-4 9-5-2-7-12

Yayınlanma Tarihi:11:44,