SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Brezilya’nın Sao Paulo eyaletinde yaşayan Flavio Spina isimli bir mühendis, sıradışı geçen ve 7-1’lik sonuçla biten Brezilya-Almanya karşılaşmasının skorunu bir gün öncesinde rüyasında gördü. Maçtan 14 saat önce Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, rüyasında Almanya’nın Brezilya’yı 7-1 yeneceğini gördüğünü yazan Spina, maç sonucunu tutturmanın şaşkınlığını yaşıyor.

Maç öncesinde Spina’nın paylaşımına yorum yapan arkadaşlarının böyle bir skoru ‘imkansız’ buldukları ve arkadaşlarının rüyasıyla dalga geçtikleri görülüyor. Ancak maç sonucunun doğru çıkmasıyla birlikte yapılan yorumlarda birçok kişinin şaşkınlığı seziliyor. Brezilya’nın Globo televizyonuna konuşan mühendis, böyle bir rüyanın doğru çıkmasını kimsenin beklemediğini ve halen kendisinin de inanmakta güçlük çektiğini söyledi. Olayın medyada duyulmasının ve popüler hale gelmesinin ardından birçok kişinin kendisini arayarak doğruluğunu test etmek istediğini belirten Brezilyalı, böyle bir tesadüfü kendi adına fırsata çeviremediği için duyduğu üzüntüyü ifade ediyor.

Maç sonrasında çevresinin kendisine medyum yakıştırması yaptığını söyleyen Spina, profil resmine arkadaşlarının hediye ettiği büyücü kıyafetiyle poz verdiği fotoğrafı koydu.

Yayınlanma Tarihi:11:09,