SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Naifağa günün bankosu

Naifağa günün bankosu

Elazığ kumunda koştuğu son iki yarışını kazanma başarısını gösteren NAİFAĞA mükemmel form durumu ile bir kez daha potoyu önde geçer.

Gürdal SÜMER

1.AYAK: KANKARTAL son yarışları ile dikkat çeken safkan oldu. ALPSOY bu yarışa iyi hazırlandı. BOKSÖRKAYA ve ÖZTURGUT sağlam kartlara yazılmalıdır.

2.AYAK: ESENPOYRAZ 1600 metrede ikinci kalırken ışık verdi. AĞARANTAN iyi formunu koruyor. LEGO NORD ve JEBRAH diğer şanslı safkanlar.

3.AYAK: 1200 metre kumda kolay kazanan PEARL OF THE SOUTH süren formu ile favorim. SHEEN, PERVİNİM ve GANJ iyi formları ile birincilik şansı olan diğer safkanlar.

4.AYAK: Elazığ kumunda koştuğu son iki yarışını kazanma başarısını gösteren NAİFAĞA mükemmel form durumu ile bir kez daha potoyu önde geçer.

5.AYAK: BEYPOLAT uzak ara kazandığı koşu ile formunu gösterdi. BABA SÖNMEZ çok iyi formunu koruyor. ASİ SÖNMEZ ve KIRIMLI şans vereceğim diğer taylar.

6.AYAK: ÖZ KORKMAZ tabela içinde bitiridiği koşuları ile göz doldurdu. BÜNYAN, BEY SAÇAN, FRANCO ve YAHYA REİS daha sonra düşündüğüm safkanlar.

TAHMİN

11-4-9-8 5-1-14-13 3-4-5-10 5 5-2-1-3 2-6-12-1-5