SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor, Darıca Gençler Birliğispor’dan Müslüm Aydoğan’la sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanı Volkan Can, kulüp binasında düzenlenen imza töreninde, sezon hazırlıklarının en iyi şekilde devam ettiğini söyledi.

Eksik olan mevkileri nokta transfer yaparak tamamladıklarını belirten Can, güçlü ve kaliteli bir kadroyla ligde büyük başarılar yakalamak istediklerini ifade etti.

Aydoğan’la 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını anlatan Can, şunları kaydetti:

“Transfer çalışmalarımız sürüyor. Yeni sezon için üçüncü transferimizi yaptık. Eksik olan ön libero, kanat ve forvet futbolcusu alarak transfer sezonunu kapatmak istiyoruz. İnşallah futbolcularımız ligde kendilerini kanıtlar ve kalitelerini gösterirler. İyi bir takım kurmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.”

Can, yeni sezonda Kırklareli haklına farklı bir Kırklarelispor izletmek istediklerini dile getirdi. Aydoğan’la anlaşmaktan mutluluk duyduklarını aktaran Can, “Aydoğan, 1. Lig’de 8, 2. Lig’de 64 ve 3. Lig’de 112 maça çıkarak başarılar elde etmiş bir futbolcu. İnşallah takımımıza da büyük katkısı olacak” diye konuştu. Aydoğan ise Kırklarelispor’da görev alacak olmanın heyecanını yaşadığını kaydetti.