SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışı sonrası formunu daha da geliştiren ERCÜMENT kazanabilir. KAPIKAYA ve GÜNHAT yarışın diğer şanslı safkanları olup sürprizi HIRÇINKAYA, KARAGÜZEL ve FOSFOR'dan bekliyorum.

2.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım GÖÇMENHAN ve son yarışını kazanma başarısı gösteren RED ZEYTEEN arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

3.AYAK: Denk güçlerin bir araya geldiği üçüncü ayakta, start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup, bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

4.AYAK: Hayatının ilk iki startında çok başarılı olan ŞİİR GİBİ maiden'e veda edebilir. Rakip yazmak isteyenler LEPANTO, KARAYİĞİT, QUEEN OF NABOO ve KEJO BABA'yı değerlendirebilirler.

5.AYAK: Grubun etkili isimleri ÇAKICI EFE, ENDERTAY, BABÜR, BAYRAMHAN ve bu yarışı ciddi hazırlıklar ile girecek olan CARTAGENA arasında geçecek mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

6.AYAK: İdman pistinde rekor galoplar sergileyen CHILDS PLAY galoplarını yarışına yansıtması halinde kazanacaktır. Banko.

TAHMİN

7-5-1-2-6-8 8-6 HEPSİ 7-3-1-6-2 1-2-3-4-5 9