SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor hazırlıklarını sürdürüyor

Bursasporlu futbolcu Ozan İpek, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turuna tek maçla hazırlanmalarının dezavantaj olabileceğini belirterek, "Kendi gücümüzdeki takımla oynamayacağız, alt seviyede takımla oynayacağız" dedi.

Güncellenme: 16:46, 09/07/2014
Bursaspor hazırlıklarını sürdürüyor

İpek, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını sürdürdükleri Kartepe’deki otelde düzenlenen basın toplantısında, güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Şu ana kadar hiç sakatlık yaşanmadığın dile getiren İpek, takıma yeni katılan kondisyonerle yoğun şekilde çalıştıklarını ifade etti.

İpek, cuma günü hazırlık maçına çıkacaklarını belirterek, “UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turuna tek maçla hazırlanacağız. Bizim için dezavantaj olabilir ama kendi gücümüzdeki takımla oynamayacağız, alt seviyede takımla oynayacağız. O da bize hazırlık maçı gibi gelecektir ya da öyle olması lazım” diye konuştu.

Geçen sezon yaşadığı sakatlığı değerlendiren İpek, sözlerini şöyle tamamladı

“Geçen sene çok kötü bir zamana denk geldi sakatlık. Bu sakatlığın süresi 6-7 ay hesaplanıyor ama tam hazır hale gelmeniz 8 ayı buluyor. Zaman olarak da kötü olduğu için sezon sonuna ancak yetişebildim. Son 8 hafta oynayabilirdim ama hocaların görüşüydü, son 3 hafta oynadım. Maçlarda iyi oynadığıma inanıyorum. Bu sezon gayet iyiyim, eskisi gibi hissediyorum.”