SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Blandophobic formunun zirvesinde

Blandophobic formunun zirvesinde

Son 4 çim yarışından 3’ünü kazanan Blandophobic bu yarışı için yaptığı sprintinde de süperdi. Sevdiği pistte tekim.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde GÜNHAT en şanslı isim olur. ERCÜMENT'in son iki yarışı bu grup için yeterli. KAPIKAYA ve HIRÇINKAYA diğer şanslı safkanlar.

2.AYAK: Kilo avantajı olan GÖÇMENHAN iyi form durumu ile önde gelen isim. RED ZEYTEEN bu mesafeyi iyi koşuyor ve safkan formda. MÜBADELE, TURKISH TREASURE ve MYTHOGENIC çok at yazanların tercihleri olmalı.

3.AYAK: Uzun mesafeyi seven BLANDOPHIC son yarışını 63 kilo olmasına rağmen kazanmayı başarmıştı. Formda safkan sevdiği pist ve mesafede bu grupta da kazanır.

4.AYAK: ŞİİR GİBİ çimde iki yarış koştu ve tecrübe kazandı. KEJO BABA kum ve çimde birer yarış gördü ve tayın formu artıyor. Çim pistte yakın üçüncü kalırken dikkat çeken QUEEN OF NABOO bir diğer şanslı tay.

5.AYAK: Aprantilere ait koşuda ilk şansı BABÜR'e veriyorum. ÇAKICI EFE müsait grupta zirveyi zorlar. BAYRAMHAN işlerinde beğenildi. ENDERTAY üst sıraları zorlayacak bir diğer safkan.

6.AYAK: THE MANTALIST iyi hazırlıkları ile ilk şansta. HEIWA IWA, LIFE IS LIVE, MAHARANI, RALEYKA ve CHILDS PLAY geniş kuponlarda olması gereken safkanlar.

TAHMİN

1-7-5-2 8-6-7-2-1 5 7-2-6 3-1-4-2 12-2-5-6-7-9