SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1’inci Lig ekiplerinden Antalyaspor, sportif direktör olarak takımın eski futbolcusu Ali Rıza Yılmaz ile anlaştı. Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine, Başkan Gültekin Gencer, 2’nci Başkan Mehmet Aygün, Asbaşkan Fikret Karakaş, yönetim kurulu üyeleri Ali İhsan Sav, Mustafa Şahingöz ile Ali Rıza Yılmaz katıldı. Törende Ali Rıza Yılmaz 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Başkan Gencer, “Antalyaspor yeni bir yapılanmanın içinde. Birimlerde yapılacak değişiklikler zamanla daha oturmuş bir Antalyaspor ortaya çıkaracaktır. Yeni sportif direktörümüz eski futbolcu olarak Antalyaspor’u yakından tanımaktadır. Kendisi futbol şubesi ile yönetim arasında aynı zamanda köprü görevi yapacaktır. Camiaya hayırlı olsun” dedi.

Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aygün, değişimin Antalyaspor’a hayırlı olacağına inandığını belirtti.

Yeni sportif direktör Ali Rıza Yılmaz ise yeniden yuvaya dönmenin heyecanını yaşadığını, tüm birikim ve enerjisini Antalyaspor’un başarısı yönünde kullanacağını ifade etti.

Antalyaspor da futbolcu izleme biriminde görev yapan Namık Yüksel ile Abdulkerim Koç’un görevine ise son verildiği ifade edildi.