SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Tekden Denizlispor, Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri’nde teknik direktör Özcan Bizati yönetiminde yeni sezon için top başı yaptı.

Bizati, antreman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun tüm Denizli’ye hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Yeni sezon için ellerinde gelenin en iyisini yapacaklarını belirten Bizati, “Yönetimimizde bizden aldığı transfer listesi doğrultusunda hareket ediyor. Ona göre oyuncu almaya devam ediliyor. Zannediyorum hedeflediğim oyuncuların hepsini alacak gibiyiz. Çok kaybettiğimiz oyuncumuz yok. Bundan sonra yönetimimiz oyuncularımızla anlaşıp takımımız tamamlanması gerekiyor. Anlaştığımız her oyuncunun kampa katılmasını istedik” dedi.

Yeni sezondaki hedeflerine ilişkin olarak da Bizati şunları söyledi:

“Başkanımız ve yönetimimizle konuştuğumuz gibi ligde ilk 6 ya girme hedefindeyiz. O yönde bir takım yapıp ilk 6’ya girerek play-off oynamak istiyoruz. Yeni sezon öncesi hazırlıklarımızı 15 Temmuz’a kadar kendi tesislerimizde sürdüreceğiz. Eğer takımımızı tamamlayabilirsek Davraz kampına gideceğiz.”

Tüm futbolcuların katıldığı ve yaklaşık 1 buçuk saat süren antremanı yönetim kurulu üyeleri de izledi.