SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tek yazmak riskli

Tek yazmak riskli

Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan ONUR bu kez şansızlığına son verebilir. ŞAH REMO en sert rakip olup, bu aralar idman pistinde kazanacak duruma geldiğini gözlediğim CAM KESTİ ve YÜNLÜCE KIZI günün sürprizini gerçekleştirebilir.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: TORUN ANGEL kazanabilir. İyi hazırlanan DAYI MEVLÜT hata affetmez.

2.AYAK: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SENSİBLE kazanmaya yakın. LIGHT OF ARCHILLA sert rakibidir. Yarışın sürprizini LILY BOSS ve TUHU GÜLÜ gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan ONUR bu kez şansızlığına son verebilir. ŞAH REMO en sert rakip olup, bu aralar idman pistinde kazanacak duruma geldiğini gözlediğim CAM KESTİ ve YÜNLÜCE KIZI günün sürprizini gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Günün en zor yarışı olan altılı ganyanın dördüncü ayağında start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

5.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim FERİDE ANA bu kez kazanmaya oldukça yakın görünüyor. Sevdiği piste ROYAL CAT en küçük hata affetmez.

6.AYAK: Çim pistin etkili ismi MELİSKIZ uyum sağladığı jokeyi M.Kaya ile ikincilikler serisine son verebilir. Kötü koşması halinde NİSANCAN devreye girecektir.

TAHMİN

4-9 4-13-1-7 4-5-9-10 HEPSİ 3-8 2-9