SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kusursuz formuyla Uçan yine kazanır

Start aldığı ilk iki çim yarışını mükemmel bir şekilde kazanan Uçan, kusursuz formunu titiz çalışmalarıyla eksiksiz olarak devam ettiriyor. Şampiyon safkan Uçanbey’in kardeşi olan tay, yine birinciliğe yakın.

Güncellenme: 10:51, 08/07/2014
Kusursuz formuyla Uçan yine kazanır

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım MERTOL en şanslı isimdir. Hazırlıklarında beğenilen MAYAN ve KAMKAM hata affetmez. SERTTAŞ ve ROBUSTO ise geniş kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Etkili formunu devam ettiren AHPAR yine çok iddialı. En az bu safkan kadar iyi durumda görünen BURHANİYE hata affetmez. DURMAZBEY ve LİDER ikilisi de kuponlara işaretlenmeli.

3.AYAK: G1 İstiklal Savaşı Koşusu'ndaki son startını ölçü almadığım ALİŞİRİNOĞLU ve yine aynı koşuda tatminkar bir 4.'lük elde eden FÜZE kuponlara öncelikle işaretlenmeli. BAŞARILITAY hata kollayacaktır.

4.AYAK: UÇAN, rakiplerine uzak ara fark attığı son yarışındaki mükemmel görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Bursa'dan fit durumda gelen kaliteli tay, yine kazanmaya yakın.

5.AYAK: Kondisyonlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum CLERICUZIO, YİĞİT KRAL ve MALABAR üçlüsü arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirlemesini bekliyorum.

6.AYAK: Zor bir koşu. PARK CEYHAN, PARTNER SCORE, SİNCAP GÜL başta olmak üzere, INSTUCTION, KEREMİN ATI, TEKDAL, GARDEN OF HEAVEN, EZGİLİ ve VICTORY BOOK sırasıy-la değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN

5-2-9-1-4 2-3-4-8 2-5-3 10 2-8-5 1-2-6-14-3-10-7-5-4