SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Uzun mesafeyi ve kum pisti seven MERTOL iyi hazırlıkları ile ilgi çekti. DEDE ME 2100 metre kumda kazandığı koşu ile formunu gösterdi. BURSIBUR ve ROBUSTO diğer şanslı safkanlar.

2.AYAK: DURMAZBEY kısa mesafeyi ve çimi seven bir isim ve zayıf grupta ilk şansı veriyorum. AHPAR sprintini iyi ayarlarsa sonlarda etkili olur. BURHANİYE, FAKI BEY ve LİDER zirveyi zorlayabilecek diğer safkanlar.

3.AYAK: İstanbul'daki açık koşusunu ölçü almadığım ALİŞİRİN OĞLU Ankara'yı seven bir isimdir. FERARİM formunun zirvesinde. BAŞARILITAY, FÜZE ve BORDALI da yazılmalı.

4.AYAK: Çim pistte iki yarış koşan ve ikisini de kazanırken kalitesini gösteren UÇAN mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanır.

5.AYAK: İlk startında üçüncü kalan ve tecrübe kazanan MALABAR Özcan Yıldırım ile etkili koşacak. Son çim yarışını beğendiğim YİĞİT KRAL tek rakiptir.

6.AYAK: PARTNER SCORE iyi form durumu ile favorim. SİNCAP GÜL galoplarında iyi görünüyor. TEKDAL, PARK CEYHAN, ÇUKUROVA FIRE ve VICTORY BOOK diğer şanslı taylar.

TAHMİN

5-8-7-4 4-2-3-6-8 2-4-3-5-1 10 5-8 2-6-10-1-13-14