SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig’de 2014-15 sezonunun hazırlıklarına yarın başlayacak.

Başkent temsilcisi yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ve yardımcıları Kayhan Kaya Çubuklu, Murat Duman, Serkan Afacan , Murat Aslan ve Hayrettin Demirbaş gözetiminde yapılacak idman saat 17.00’de başlayacak.

Kırmızı-siyahlı futbolculara, iki gün sürecek sağlık kontrollerinin ardından 14-16 Temmuz’da test yapılacak. Futbolcular, bir günlük iznin ardından 18-31 Temmuz tarihlerinde ilk kamp dönemi için Bolu’ya gidecek. Gençlerbirliği burada 27 Temmuz’da Pendikspor ve 30 Temmuzda Medical Park Antalyaspor ile hazırlık karşılaşması oynayacak.

Başkent ekibi Bolu kamp etabını tamamladıktan sonra iki gün izin yapacak ve 3 Ağustos’ta tesislerde yeniden bir araya gelecek. İkinci kamp dönemini, 4-16 Ağustos tarihlerinde yurt dışında sürdürecek kırmızı-siyahlılar, bu döneminde 4 hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Yurt dışı çalışmalarının tamamlamasından sonra yurda dönecek kırmızı-siyahlı futbolcular bir gün dinlenecek ve lig öncesi son prova niteliği taşıyan Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi’nin geleneksel kupa hazırlıklarına başlayacak.