SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor’un kalecisi Gökhan Değirmenci, başarılı bir kamp dönemi geçirerek sezona çok iyi başlamak istediklerini söyledi.

Değirmenci, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun tüm takım ve futbolculara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yeni sezon hazırlıklarına kısa bir süre önce başladıklarını hatırlatan Değirmenci, şöyle devam etti:

“İnşallah hayırlı uğurlu bir sezon geçiririz. Geçen sene yaşadığımız sıkıntıları yaşamamak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bu sezon daha yukarılarda bitiren bir Erciyesspor göstermek istiyoruz. Yeni bir teknik ekip ve takım arkadaşlarımız geldi. Geçen sezondan da kalan arkadaşlarımız var. İyi bir takım olacağımızı düşünüyoruz. Başarılı bir kamp geçirerek sezona çok iyi başlamak istiyoruz. Bu seneki hedefim Erciyesspor’da düzenli bir şekilde oynayıp A milli takıma seçilmek.”

Golcü oyuncu İlhan Parlak ise uzun bir aranın ardından Kayseri’ye dönmenin mutluluğunu yaşadığın ifade etti.

Çok iyi bir kadroya sahip olduklarını belirten Parlak, şöyle devam etti:

“İnşallah hem benim hedeflerim hemde takımımızın hedefleri doğrultusunda bu sene başarılı bir sezon geçirip Erciyesspor’un ligi üst sıralarda bitirmesini sağlayacağız. İnşallah Bülent hocayla beraber güzel bir sezon geçireceğimizi ümit ediyorum.”