SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal ve Prandelli GSYİAD iftarında

1905 Galatasaraylı Yöneticiler ve İşadamları Derneği'nin (1905 GSYİAD) geleneksel iftar yemeği, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve teknik direktör Cesare Prandelli'nin katılımıyla yapıldı.

Güncellenme: 23:19, 08/07/2014
Aysal ve Prandelli GSYİAD iftarında

Galatasaray Adası’ndaki organizasyona, başkan Aysal ve 1905 GSYİAD Başkanı İsmail Sarıkaya’nın yanı sıra Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyeleri ve 1905 GSYİAD’ın yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Adada basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği Prandelli, salona girdiği sırada da davetlilerin alkışlarıyla karşılandı. İtalyan teknik adam, alkışla karşılık vererek, teşekkür etti.

Derneğin yeni üyelerine plaketlerini veren başkan Ünal Aysal, yaptığı konuşmada, “1905 GSYİAD’ın alıştığımız iftar davetlerinden bir tanesindeyiz. Bundan sonraki ilk toplantımızda sizlere yepyeni, kendisini geliştirmiş bir Galatasaray’ı tanıtabilmenin ümidini ve heyecanını yaşıyorum. Galatasaray her sene kendisine bir şeyler ekleyerek, başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor. Tahmin ediyorum bu başarılar daha sonraki iftarlarda iştahımızın açılmasını ve yüzümüz daha da gülerek bu toplantılara katılmamızı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

1905 GSYİAD Başkanı Sarıkaya ise davetlilerin organizasyona katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Galatasaray ailesine yeni bir üye katıldı. Sayın Prandelli’ye ‘hoşgeldin’ diyorum. Kendisine Galatasaray’da başarılar dilerken, önümüzdeki sene yapacağımız iftar yemeğinde sayın Prandelli’yi şampiyon takımın hocası olarak aramızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:23:17,