SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Öztürk: ‘Hedefimiz üst sıralar’

Öztürk: ‘Hedefimiz üst sıralar’

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'un futbolcusu Emre Öztürk, bu sene ligi üst sıralarda bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun tüm takım ve futbolculara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yeni sezonda taraftarın keyif alacağı bir Kayseri Erciyesspor’un sahada olacağını vurgulayan Öztürk, “Yeni sezonu açtık hayırlısıyla. Geçen sezonki sıkıntıları yaşamadan inşallah ligi bu yıl üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Bülent Korkmaz nezaretinde çalışmalara başladık. Sağlık kontrolleri iyi geçiyor. İnşallah bu sezon geçen sene yaşadığımız sıkıntıları yaşamayız” diye konuştu.

Yeni transferlerin takıma güç katacağına inandığını dile getiren Öztürk, “Gelen arkadaşlarımızın hepsinin uyum sağladığını düşünüyorum. Hepsi kaliteli futbolcu. Takım şu anda iyi durumda. Lig başlayana kadar en iyi şekilde hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Golcü oyuncu Üstün Bilgi ise takım olarak yeni sezondan beklentilerinin yüksek olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

“Yeni sezon inşallah hayırlı uğurlu olur herkese. Tüm takımlara kazasız belasız bir sezon geçirmeyi diliyorum. İnşallah geçen sezonki gibi son haftalarda değil de daha rahat bir durumda ligi üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Takım bu sezon daha da gençleşti. Yeni transferlerin de oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.”

Bilgi, bir soru üzerine şu kana kadar kendisine transfer teklifi gelmediğini kaydetti.