SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Marmaris Belediyesi’nin katkısıyla Halk Plajı’nda gerçekleştirilen ve 3 gün süren turnuvada 15 erkek ve 11 kadın takımı mücadele etti.

Yapılan final karşılaşmaları sonunda erkeklerde şampiyonluk Volkan Göğtepe – Hakan Göğtepe ikilisinin oldu. İsmail Dericioğlu – Eren Uğur ikinci, Caner Çiçekoğlu – Cüneyt Dağcı ikilisi ise üçüncülüğe ulaştı. Volkan Göğtepe erkeklerde turnuvanın en değerli oyuncusu ödülünün sahibi olurken, Eren Uğur en iyi blokör, İsmail Dericioğlu en iyi savunmacı seçildi.

Bayanlarda Selin Yurtsever – Melis Yurtsever ikilisini finalde 2-0 mağlup eden Fatma Yıldırım – Burcu Atasoy ikilisi şampiyonluğu kazandı. Üçüncülük ise Bahanur Şahin – Ceren Atilla ikilisinin oldu. Bayanlarda en değerli oyuncu Fatma Yıldırım seçilirken, Selin Yurtsever en iyi blokör, Burcu Atasoyen iyi savunmacı ödülüne layık görüldü.

Yapılan ödül törenlerinde dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan ve Marmaris Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt verdi.

Törende ayrıca Federasyon Başkanı Mutlugil, turnuvaya olan katkılarından ötürü Belediye Başkanı Acar’a teşekkür plaketi takdim etti.