SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Işıl Alben’den dönüş sinyali…

Işıl Alben’den dönüş sinyali…

Galatasaray'dan Rusya'nın Dynamo Kursk ekibine transfer olan Işıl Alben, kariyerini Galatasaray kaptanı olarak sonlandıracağını söyledi.

Galatasaray’dan Rusya’nın Dynamo Kursk takımına transfer olan Işıl Alben, kariyerini Galatasaray kaptanı olarak sonlandıracağını söyledi.

Transferi ile ilgili bir açıklama yayımlayan Işıl Alben, şu ifadeleri kullandı: “Bilindiği üzere 2014-2015 sezonunda kariyerime Rusya'nın Dynamo Kursk takımında devam edeceğim. Öncelikle 7 yıldır büyük bir gurur ve mutlulukla taşıdığım Galatasaray formasından bir süreliğine dahi olsa ayrılmanın benim için ne kadar zor olduğunu bilinmesini isterim. Bugün Işıl Alben olarak Galatasaray'dan sadece parke üzerinden ayrılıyorum. Bu ayrılığın asla bir veda olmadığından kulübümün kapıları bana açık olduğu sürece parçalıyı gururla tekrar taşıyacağımdan ve kariyerimi Galatasaray kaptanı olarak sonlandıracağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Kalbimdeki Galatasaray aşkının sonsuza kadar nereye gidersem benimle birlikte olacağını Galatasaraylı olmanın gururunu ve büyük Galatasaray taraftarının parçası olmanının mutluluğunu hiçbirşeye değişmeyeceğini belirtmek isterim. Gerek 7 yıl boyunca gerekse yaşanan son süreçte bana destek olan ve büyük ilgi gösteren Galatasaray camiasını şükranlarımı sunarım.”