SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çakırkaya kazanabilir

Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ve bu koşuya çok iyi bir şekilde hazırlanan süratli safkan Çakırkaya’nın, müsait rakipleri yanında sonlarda atacağı etkili sprintiyle fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:13, 07/07/2014
Çakırkaya kazanabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Startta kaldığı son yarışı ölçü olmayan AÇIK BEY uygun grupta çok şanslı. Seri stiliyle HIGH TIDE hata affetmez. DANCO, UNCLE ve BARREN SUMMER daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Mehmet Kaya'nın yakından ilgilendiği MORGÜL bu koşuya çok iyi hazırlandı. ECE MELEK kesinlikle ihmale gelmez. CERENABLA ve ŞEVALABYA ise göz önünde bulundurulmalı.

3.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine yakın bulduğum MUHTARINOĞLU, AFFANBEY ve ALBURAK KIZI yarışın önde gelen isimleridir. TUĞKAN ve MARKALI rakipleridir.

4.AYAK: Yakın güçlerin mücadele edeceği bu ayakta sizlere, ÇİKOK PRENSESİ başta olmak üzere, GÜNGÖR BABA, GOFOR, LAVIN ve KATIRCI'yı değerlendirmenizi öneririm.

5.AYAK: Mükemmel bir forma sahip olan FESTİVALE ilk şans vereceğim isimdir. En az bu tay kadar formda görünen NANİ NANİ en ufak hata affetmez. İdmanlarında beğenilen ALVINA ise göz önünde tutulmalı.

6.AYAK: Sergilediği yarış-larıyla göz dolduran ve bu yarışa oldukça iyi hazırlanan ÇAKIR-KAYA'nın rakiplerine üstünlük sağlayarak fotoyu önde geçme-sini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 3-6-2-8-10 5-1-3-6 2-1-4-5-7 7-3-2-8-4 9-14-2 4