SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muhteşem formuyla Dedemşah çok şanslı

Mükemmel bir forma sahip olan Dedemşah, son derece müsait rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Hazırlıklarında çok iyi görünen fit durumdaki tayın, fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 12:20, 05/07/2014
Muhteşem formuyla Dedemşah çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Formunu daha da ilerleten KÜLHAN bu grupta ağır basıyor. KANDAHAR kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda. SERKANAĞA, SARDES, GÜVENER ve SERVANAĞA daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: İlk startında mükemmel görünen ÇIKMANKIZ, sonları çok kuvvetli bir isim olan MESOPOTAMİA ve yeterli forma sahip görünen KABAHAYDARDAĞI birlikte değerlendirilmeli.

3.AYAK: Form durumlarını çok beğendiğim BİTİRİMKARINCA ve DEMİRDÖVEN ikilisi kuponlara öncelikle işaretlenmeli. Bu ikiliye rakip arayanlara GELİBOLU, SONALP ve KORALAY üçlüsünü öneriyorum.

4.AYAK: Sahip olduğu muhteşem formu ve başarılı hazırlıklarıyla göz dolduran DEDEMŞAH'ın, müsait rakipleriyle mücadele edeceği bu koşudan galip ayrılmasını bekliyorum.

5.AYAK: Formunu devam ettiren RUBICON, son yarışı ölçü olmayan KOPENHAG ve formu bu ikiliye hayli yakın görünen KEMALHAN ilk atlarım. ALWAYS PRESIDENT ve GAZİ EVRENOS geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen BOĞAZKERE kazanabilir. BUĞRACAN'ın sert rakip olmasını bekliyorum. ZEKİBEY ve FUNDAHANIM da kollanmalı. Bol şanslar.

TAHMİN

3-6-5-2-1-4 11-12-5 9-10-2-7-4 1 8-7-6-1-5 4-5-8-12