SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Büyük kulüplerin Tarık konusundaki ısrarının sürüyor. Konu ile ilgili NTV Spor’a özel açıklamalarda bulunan Eskişehirspor başkanı Mesut Hoşcan  “Bizim amacımız Eskişehirspor’un menfaatleri doğrultusunda en doğru kararı vermek. Tarık çok değerli bir oyuncumuz ve onu ancak değerini bulduğu takdirde bırakabiliriz, aksi halde takımın en önemli parçalarından birini bırakmaya niyetimiz yok” diye konuştu. Gelen teklifleri değerlendirip kulüp olarak kendilerine en uygun tercihi yapacaklarını ifade eden Hoşcan, genç futbolcunun değerine vurgu yaptı.

Tarık Çamdal için uzun süredir transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray henüz resmi bir teklif yapmadı. Ancak sözlü olarak Eskişehirspor yetkilileri ile temasa geçen Sarı-Kırmızılıların önümüzdeki günlerde genç futbolcu için resmi teklifini yapması bekleniyor. Galatasaray geçen sezonun devre arasında da Tarık için uzun süre uğraş vermiş ancak transfer sonuçlanmamıştı. Kulübü ile sözleşmesini uzatan Tarık Çamdal, Eskişehirspor’da kalmıştı.

Beşiktaş ve Trabzonspor’un da transfer listesinde olan Tarık Çamdal’ın transfer gelişmelerini yakından takip ettiği ve Avrupa Kupaları'nda forma giymek istediği belirtildi.

NTV Spor

Yayınlanma Tarihi:00:16,