SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı İtalyan teknik adam Cesare Prandelli, resmi imzayı atması halinde sarı-kırmızılılardan senelik 2 milyon 750 bin euro garanti ücret ve başarılı olması halinde bonuslar da alacağı belirtildi.

Bilindiği üzere sarı-kırmızılı kulüp Roberto Mancini ile yolların ayrılmasından sonra yürüttüğü çalışmalarda Thomas Tuchel, Ottmar Hitzfeld, Joachim Löw gibi isimlerle temasa geçmiş ancak bu teknik adamlardan olumlu yanıt alamamıştı.

Başkan Ünal Aysal, Milano’daki görüşmelerin ardından İtalyan teknik adam Prandelli’yle el sıkışmıştı.

Milliyet’in haberine göre, Cesare Prandelli, geçtiğimiz günlerde istifa eden Roberto Mancini’nin aldığı 4.5 milyon eurodan daha az ücrete imza atacak. Galatasaray’la senelik 2 milyon 750 euroya anlaşan İtalyan teknik adamın başarılı olması halinde, sarı-kırmızılı yönetim Prandelli’ye maaşın yanı sıra bonuslar da ödeyecek.

Prandelli Galatasaray’ı Süper Lig şampiyonu yapması halinde 1 milyon euro, Türkiye Kupası’nı kazanması durumunda 500 bin euro, Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final için 350 bin, yarı final için 500 bin, final için 1 milyon, takımın Şampiyonlar Ligi’nde kupayı kaldırması halinde ise 2.5 milyon euro bonus kazanacak.

TÜM DÜNYAYA KARŞI TEK BAŞINA BİR ADAM

NEDEN BREZİLYALILAR İÇİN MİLLİ MARŞLARI BU KADAR ÖNEMLİ?

SULSER: OYUNCUNUN ANTRENMANA ÇIKMA HAKKINI SINIRLAYAMAZSINIZ

SCOLARI: ELEŞTIRILERİN CANI CEHENNEME!

Yayınlanma Tarihi:10:51,