SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CanliSkor.com uygulaması futbol başta olmak üzere 25 spor dalından ve 5000'den fazla kupa ve ligden maç sonuçları ve istatistik sunuyor. Bu da uygulamayı yer verdiği spor dalı sayısı bakımından benzersiz kılıyor. Uygulamada ayrıca kullanıcıların tüm spor dallarından karşılaşmaları tek bir ekranda takip edebilmesini sağlayan “Oyunlarım” özelliği bulunuyor. Uygulamanın son sürümü Android işletim sistemi ile çalışan tabletler için optimize edildi ve uygulamanın iPad sürümünün de çok yakında kullanıma sunulması bekleniyor.

 

İşte uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bazıları:

– futbol ve diğer 25 spor dalından hızlı ve güvenilir canlı skor hizmeti – seçtiğiniz spor dalında sadece o anda oynanan karşılaşmaları görmenizi sağlayan CANLI özelliği – kullanıcıya sadece seçtiği karşılaşmaları takip etme imkânı sunan ve anında bildirim özelliği bulunan Oyunlarım bölümü – düzenlenebilir popüler lig/kupalar (26 spor dalı için) – en önemli liglerde canlı anlatım (Brezilya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası dâhil) – birçok spor dalında ve ligde H2h istatistikleri – ayrıntılı puan durumu ve gol krallığı tabloları + tüm spor dalları için eşleşmeler – futbol maçlarından kapsamlı istatistikler – kadrolar, gol atan oyuncular, kartlar ve oyuncu değişiklikleri dâhil – bazı spor dallarından canlı maç bilgileri, örneğin tenis karşılaşmalarında canlı puan geçmişi

CanliSkor.com uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

CanliSkor nedir?

CanliSkor.com piyasadaki en hızlı ve en kapsamlı canlı skor web sitesidir. Site, şu anda ayda 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen küresel canlı skor web siteleri ağının bir parçasıdır. CanliSkor tarafından sunulan hizmetlerin başında hem PC hem de MAC kullanıcılarının yararlanabileceği ve 28 spor dalından ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz CanliSkor.com web sitesi bulunmaktadır. Kullanıcılar ayrıca mobil cihazlarında yukarıda bahsedilen uygulamaları kullanabilecekleri gibi, akıllı telefonlar için tasarlanan ve t.canliskor.com adresinden ulaşabileceğiniz dokunmatik versiyonu da kullanabilirler. Yavaş internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar ise m.canliskor.com adresindeki daha basit olarak hazırlanmış mobil versiyonu kullanabilirler. Bu seçeneklerden de görülebileceği gibi, CanliSkor herkes ve her yer için en hızlı canlı skor hizmetini sunuyor!

Uygulamadan ekran görüntüleri:

 

Yayınlanma Tarihi:00:05,