SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Başkandan bunu beklemezdim’

Sözleşmesinin uzatılmasına çok şaşırdığını belirten Stoch, “Açıkçası başkanın bana iki yıllık kontrat uzatma teklif edeceğini hiç düşünmüyordum” şeklinde konuştu.

Güncellenme: 16:31, 04/07/2014
‘Başkandan bunu beklemezdim’

Fenerbahçe'nin sözleşmesini 2018'e kadar uzatıp ardından Al Ain takımına kiraladığı Miroslav Stoch yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Menajerlik şirketinin internet sitesine konuşan sarı-lacivertli futbolcu sözleşmesinin uzatılmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Stoch, “Yaşananlardan çok mutluyum. Benim için büyük motivasyon oldu. Açıkçası başkanın bana iki yıllık kontrat uzatma teklif edeceğini hiç düşünmüyordum. Bunu kendisinden beklemiyordum. Bana Fenerbahçe'deki geleceğimin yine sadece bana ve performansıma bağlı olduğunu, beni tekrar Fenerbahçe'de görmek isteyeceklerini söyledi. Bu yüzden kontrat uzatma benim için bir hediye oldu” dedi.

Birleşik Arap Emirlikleri ekibine gitmekle ilgili bir sıkıntısı bulumadığını da ifade eden Stoch, “Sürekli oynama şansı bulmak önemli. Asya Şampyionlar Ligi'nde başarılar elde etmiş bir ekibe gidiyorum. Benim için iyi bir mücadele olacak” diye konuştu.

TÜM DÜNYAYA KARŞI TEK BAŞINA BİR ADAM

NEDEN BREZİLYALILAR İÇİN MİLLİ MARŞLARI BU KADAR ÖNEMLİ?

SULSER: OYUNCUNUN ANTRENMANA ÇIKMA HAKKINI SINIRLAYAMAZSINIZ

SCOLARI: ELEŞTIRILERİN CANI CEHENNEME!

Yayınlanma Tarihi:11:19,