SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rövanş maçları, biri 8 Temmuz Salı, 38’i 10 Temmuz Perşembe günü oynanacak birinci eleme turunda, alınan sonuçlar şöyle:

Pyunik (Ermenistan) – Astana (Kazakistan): 1-4

Shirak (Ermenistan) – Shakhter (Kazakistan): 1-2

Kairat (Kazakistan) – Kukes (Arnavutluk): 1-0

Veris (Moldova) – Litex Lovech (Bulgaristan): 0-0

Gabala (Azerbaycan) – Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 0-2

Santos (Estonya) – Tromsö (Norveç): 0-7

Banga (Litvanya) – Sligo Rovers (İrlanda): 0-0

Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) – Fuglafjördur (Faroe Adaları): 1-0

Celik Niksic (Karadağ) – Koper (Slovenya): 0-5

Sillamae (Estonya) – Honka (Finlandiya): 2-1

Turnovo (Makedonya) – Chikhura Sachkhere (Gürcistan): 0-1

Santa Coloma (Andorra) – Metalurg Üsküp (Makedonya): 0-3

VPS Vaasa (Finlandiya) – Brommapojkarna (İsveç): 2-1

Botev Plovdiv (Bulgaristan) – Libertas (San Marino): 4-0

Vaduz (Liechtenstein) – College Europa (Cebelitarık): 3-0

Rosenborg (Norveç) – Jelgava (Letonya): 4-0

Göteborg (İsveç) – Fola Esch (Lüksemburg): 0-0

Sioni Bolnisi (Gürcistan) – Flamurtari (Arnavutluk): 2-3

Tiraspol (Moldova) – Inter Bakü (Azerbaycan): 2-3

Differdange 03 (Lüksemburg) – Atlantas (Litvanya): 1-0

Broughton (Galler) – Haugesund (Norveç): 1-1

Vikingur (Faroe Adaları) – Daugava Daugavpils (Letonya): 2-1

B36 Torshavn (Faroe Adaları) – Linfield (Kuzey İrlanda): 1-2

Rudar Velenje (Slovenya) – Laçi (Arnavutluk): 1-1

RNK Split (Hırvatistan) – Mika (Ermenistan): 2-0

Hibernians (Malta) – Spartak Tırnava (Slovakya): 2-4

Cukaricki (Sırbistan) – UE Sant Julia (Andorra): 4-0

Folgore Falciano (San Marino) – Buducnost (Karadağ): 1-2

Diösgyori VTK (Macaristan) – Birkirkara (Malta): 2-1

Derry City (İrlanda) – Aberystwyth Town (Galler): 4-0

Abeerden (İskoçya) – Daugava Riga (Letonya): 5-0

Crusaders (Kuzey İrlanda) – Ekranas (Litvanya): 3-1

Stjarnan (İzlanda) – Bangor City (Galler): 4-0

FH Hafnarfjördur(İzlanda) – Glenavon (Kuzey İrlanda): 3-0

Fram (İzlanda) – Nömme Kalju (Estonya): 0-1

Zeljeznicar (Bosna Hersek) – Lovcen (Karadağ): 0-0