SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Grubun etkili ismi BALIKESİRLİ kazanabilir. NEIGHBO ve LOWMAN yarışın diğer şanslı isimleri olup sürprizi MAYA KISKA, HOLD AT BAY ve MEMPHIS, gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Son yarışları oldukça dikkat çekici olan GIFTED AKAY kazanmaya en yakın isim görünüyor. KREM ve DİLŞARRBEY, idman pistindeki dikkat çeken görünümleri ile en sert rakipler olup, sürprizi BANDİDAS ve AYDEMİRBEY'den bekliyorum.

3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım DEMİRONUR ve bu yarışa ciddi hazırlıklar ile girecek olan ÖZFİDAN mücadelesine DOĞU KIZI'da katılabilir.

4.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan ABRAJ ve BAMBALERO altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Sürprizi CRITICAL SCORE, PERFECT BEST ve SILVER SHOES gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Son haftaların formda ismi SERT ATAKAN kazanma geleneğini bu yarışında da sürdürecektir. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

6.AYAK: Oldukça uygun grupta start alacak olan SURHATIN KIZI, kazanabilir. Olası kötü koşması halinde GÖLCÜK ASLANI ve GENCERHAN, en küçük hata affetmezler.

TAHMİN 1-7-6-8-9-4 9-10-8-11-5 3-5-2 1-2-3-4-6 2 2-8-7