SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

David Moyes ekran başında

Sarı-kırmızılı takımın başına geçmeyi çok isteyen David Moyes, analizlere başladı. İstanbul’dan ayrıldıktan sonra tüm mesaisini Cimbom için harcayan başarılı hoca, artık haber bekliyor.

Güncellenme: 08:19, 03/07/2014
David Moyes ekran başında

AMKSPOR

Sadece AMK'nın yazdığı ve İstanbul'a gelişinde görüştüğü David Moyes, 1 gün kaldıktan sonra İngiltere'ye dönmüştü. Başkan Ünal Aysal ile masaya oturan Moyes, artık müjdeli haberi bekliyor. 51 yaşındaki teknik adam tüm mesaisini ise sarı-kırmızılı takım için harcıyor.

Galatasaray’ın geçen sezon oynadığı maçları tek tek izleyen Moyes, yeni sezonda takımın başında olacakmış gibi analizlerde bulunuyor. Manchester United'tan kötü şekilde ayrılan ve yeniden çıkışa geçmeyi amaçlayan Moyes, göreve başlamayı çok istiyor.

Moyes, İstanbul'da kurulan temaslarda tavrını net şekilde ortaya koymuştu. İskoç çalıştırıcı, “Galatasaray'da çalışmayı çok istiyorum” derken, yıllık alacağı ücretle ilgili ise en ufak bir söz bile söylememiş, parayı konuşmamıştı.

BAŞKAN’IN AKLI ALMAN’DA…

Klinsman ve Hitzfeld'ten istediği yanıtı alamayan Başkan Ünal Aysal'ın gönlündeki isim Löw konusunda da zaman daralmış durumda. Almanya Milli Takımı'nın başarılı hocası takımıyla Dünya Kupası'nda dolu dizgin devam ediyor. Ancak Aysal'ın son ana kadar Löw için uğraşacağı ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi:07:19,