SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çare Gökhan Töre!

Rubin Kazan’ın 7.5 milyon eurodan aşağı inmemesi üzerine milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut yeniden kiralama formülünü önerdi. Beşiktaş, Ruslar’ın cevabını bekliyor.

Güncellenme: 07:38, 03/07/2014
Çare Gökhan Töre!

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Olcan Adın'ın Galatasaray ile anlaşmasının ardından Beşiktaş Yönetimi yeniden Gökhan Töre'ye döndü. Siyah-beyazlıların amacı milli futbolcuyu tekrar kiralamak… Geçtiğimiz hafta içinde Rusya'ya giderek Rubin Kazan yöneticileriyle masaya oturan Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut, dün de ikinci başkan ve futbol şube başkanı Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi. Toplantıda transfer olasılıkları görüşüldü.

Bu toplantıda Rus ekibinin 7.5 milyon eurodan aşağı inmek istemediğini Çebi'ye ileten Bulut, “Ancak dilerseniz yeniden kiralama yoluna gidebiliriz. Kulüp bu konuda anlayış gösterecektir” dedi. Çebi ise teknik heyetin de onayını aldıktan sonra Bulut'a olumlu cevap verdi. Gökhan Töre ise sezon başında istediği 2 milyon 200 bin euroluk ücreti 1 milyon 500 euroya indirerek siyah-beyazlı yönetime kolaylık gösterdi. Rusya'dan gelecek kesin yanıta göre Töre'nin önümüzdeki hafta kampa katılabileceği belirtiliyor.