SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bambalero tek olur

Aynı pist ve mesafedeki son yarışını sert rakibi arkasında 2. tamamlarken diğer rakiplerine uzak ara fark atan Bambalero’nun, sahip olduğu güzel hazırlıklarıyla bugün özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum.

Güncellenme: 08:47, 03/07/2014
Bambalero tek olur

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen BALIKESİRLİ 6'lı Ganyan'ın açılışını yapabilir. İstikrarlı safkan NEIGHBOUR SOLDIER en sert rakibi olup, MEMPHIS, HOLD AT BAY ve MAYA KISKA'ya dikkat.

2.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan BANDİDAS ve DİLŞARBEY ilk atlarım. Formda GIFTED AKAY en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisiyle ihmale gelmez. KREM ve KANDEMİRKIR da kollanmalı.

3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım ŞAHDEMİR, çim performansı az olmasına rağmen ilk şans vereceğim isimdir. ÖZFİDAN ve DEMİRONUR hata affetmez. İyi durumdaki ŞAHENŞAH ise göz önünde tutulmalı.

4.AYAK: Son yarışını daha sert rakipleri yanında ikinci olarak tamamlarken arkasındaki rakiplerine uzak ara fark atan BAMBALERO bu yarışa çok iyi hazırlandı. Kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Formunun zirvesindeki SER ATAKAN seriye devam edebilir. İlk startını kazanan MOĞOLGÜLÜ ve fit durumdaki MERKÜRÜN KIZI rakip isimlerdir.

6.AYAK: Denk güçlerin mücadele edeceği bu ayak hayli karışık görünüyor. Sizlere önerim; GÖLCÜK ASLANI, GENCERHAN, TOMURCUKHAN, SURHATIN KIZI, MEYDAN, MAVİ MELEK ve BOZOVALI sırasıyla değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 1-7-4-9-8 11-8-9-10-2 1-5-3-6 2 2-7-1 8-7-1-2-3-4-6