SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Arjantin Milli Takımı ile Brezilya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda mücadele eden Ezequiel Lavezzi ile takım arkadaşı Pablo Zabaleta’nın arası bir fotoğraf nedeniyle açıldı.

Arjantin’in hafta içi gerçekleştirdiği antrenman sonrası Lavezzi, soyunma odasında çektiği bir fotoğrafı resmi Twitter hesabından paylaştı. Ancak fotoğrafta Lavezzi’nin gözünden kaçan bir detay, tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Golcü futbolcu, çektiği fotoğrafın arka planına dikkat etmeyince, takım arkadaşı Zabaleta, Twitter’a damga vurdu.

Farkında olmadan fotoğrafa dahil olan Zabaleta, çırılçıplak bir şekilde görüntülendi. Fotoğrafı takipçileri ile paylaşan Lavezzi, olayın anlaşılması üzerine fotoğrafı hesabından sildi.

İşte o fotoğraf:

 

 

Lavezzi’nin paylaştığı fotoğrafta arkaplanda çırılçıplak olarak görüntülenen takım arkadaşı Pablo Zabalaeta, twitter’a damgasını vurdu. Bu hafta içi Arjantin’in yaptığı antrenmanın ardından soyunma odasındaki bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Ezequel Lavezzi’nin, yaptığı paylaşımda ilginç bir detay gözlerden kaçmadı. Ezequiel Lavezzi, twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta ilginç bir detay gözlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi:11:13,