SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yabancı sınırlaması nedeniyle yerli isimlere öncelik veren Galatasaray yönetimi, Trabzonspor’dan Olcan Adın’ı alarak ilk önemli transferini gerçekleştirmişti. Sol kanadı Olcan ile sağlama alan saı-kırmızılılar, sağ bek pozisyonuna da Tarık Çamdal’ı almak istiyor.

Süper Lig ekiplerinin peşinden koştuğu milli futbolcunun kulübü Eskişehirspor ile büyük ölçüde anlaşan Galatasaray, Tarık’ın da sarı-kırmızılı formayı giymek istemesi nedeniyle rakiplerinden bir adım önde görünüyor. Devre arasında da Galatasaray’ın gündemine gelen ancak transferi gerçekleşmeyen Tarık için tüm imkanlar zorlanıyor.

Eskişehirspor’un 4 milyon Euro bonservis bedeli biçtiği Tarık için 3 milyon Euro ve bir oyuncu teklif eden sarı-kırmızılılar, beklemeye geçti. Tarık’ın Eskişehirspor yönetimi ile görüşerek Galatasaray’a gitmek istediğini söylediği ve yönetimden anlayış beklediği öğrenildi.

Devre arasında da aynı talebi yönetime ileten ve kadro dışı kalan Tarık’ın Galatasaray’a transferi konusunda Eskişehirspor’un daha anlayışlı olduğu  ve transferin önümüzdeki hafta sonuçlanacağı belirtiliyor.

MARC WILMOTS: TARİHİ BİR ZAFER

TIM HOWARD TARİHE GEÇTİ!

KUYT’I ÖVE ÖVE BİTİREMEDİLER!

MESSI’DEN ‘ŞANS’ VURGUSU

Yayınlanma Tarihi:11:27,