SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan ESES TV Online’a yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonun ilk hazırlıklarına Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde başladıklarını hatırlattı.

Hazırlık döneminin bir kısmını tesislerde geçireceklerini ifade eden Sağlam, şöyle konuştu:

“Bu yıl Avrupa kupalarına katılma hakkını elde ettik. Umarım CAS’taki davada haklılığımız ortaya çıkar. Bu sene büyük bir değişime gidiyoruz. Kadrodan birçok oyuncumuz değişecek. Gelecek oyuncularımın vereceği doğru performansla daha iyi, ofansif anlamda taraftarı mutlu eden, hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen güzel bir takım oluşturacağız.”

“ESKİŞEHİRSPOR HEDEFİ OLAN BİR TAKIM”

Takım kaptanı Sezgin Coşkun ise iyi bir sezon geçirmek istediklerini vurguladı.

Geçen sezon Avrupa kupalarına gitme hedefini yakaladıklarını anımsatan Coşkun, “Ancak şu anda bir mahkeme süreci var. İnşallah bizim lehimize sonuçlanır. Eskişehirspor her zaman hedefi olan bir takımdır. İnşallah tekrar Avrupa kupalarını yakalayıp iyi bir yerde bitirmek istiyoruz” dedi.

Brezilyalı futbolcu Diego Angelo ise yoğun bir sakatlıktan çıktığını ve 4,5 ay futboldan uzak kaldığını bildirdi. Futbola yüzde 100 hazır dönmek istediğini anlatan Angelo, arkadaşlarının yeni sezonu sakatlanmadan geçirmesini diledi.

Yayınlanma Tarihi:15:21,