SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Brezilya’da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası’nda gruptan çıkmayarak beklentilerin altında kalan İngiltere’de en çok eleştirilen isimlerin başında Wayne Rooney geliyordu. Turnuvada sergilediği performans ile hayal kırıklığı yaratan ve büyük üzüntü yaşayan Rooney, tatilde ikinci bir şok daha yaşadı.

İngiliz Daily Star gazetesinde yer alan habere göre eşi Coleen Rooney ile birlikte tatil için Las Vegas’a giden yıldız futbolcu, valizlerinin çalınması ile neye uğradıklarını şaşırdılar. Dört valizle tatile çıkan çift, dört gün sonra ulaştıklarını valizlerinin soyulduğunu gördü. Kilitleri parçalanan ve içleri boşaltılan valizlerden değerli eşyalar çalınmıştı.

Dünya Kupası’nda yaşadığı hayal kırıklığını unutmak için tatile çıkan Rooney, hırsızlık olayını öğrenince moral olarak bir kez daha çöktü. Golcü futbolcunun eşi Coleen ise çalınan eşyalar arasında iç çamaşırlarının da olduğunu öğrenince resmi Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Midem bulanıyor. 4 valizimi dört gün sonra aldım. Onları açtım. Çantalar, ayakkabılar, bikiniler, giysiler, iç çamaşırlarım, makyaj malzemelerim çalınmıştı. Müşteri hizmetleri berbat.”

Bütün bu yaşananlara rağmen keyiflerini bozmak istemeyen çift, havuz başında tatilin keyfini çıkartmaya çalışıyor. Ancak çiftin havuz başında çekilen fotoğrafı yüzlerinin asık olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.

İşte o fotoğraf:

Yayınlanma Tarihi:14:39,