SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olcay’ın Cezayir üzüntüsü

Olcay Şahan, Almanya kampında en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçlarına yüzde yüz hazır olacaklarını söyledi. Şahan, Dünya Kupası ile ilgili de konuştu.

Güncellenme: 16:45, 01/07/2014
Olcay’ın Cezayir üzüntüsü

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Olcay Şahan, Almanya kampında en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maçlarına yüzde yüz hazır olacaklarını söyledi.

Siyah-beyazlı futbolcu Olcay Şahan, BJK TV'ye Almanya'da devam eden kampla ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir tempoda sürdürdüklerini belirten Şahan, “İdmanlarımız çok yoğun tempoda geçiyor ve bu tempodan çok memnunuz. Takım olarak idmanlarda koordinasyon var.

Hocalarımızla birlikte taktiksel antrenmana önem veriyoruz. Dört hafta sonraki maçlarımız için hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapıyoruz. Tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maça yüzde yüz hazır olacağız” dedi.

Brezilya’da devam eden Dünya Kupası’nı yakından takip ettiğini söyleyen başarılı oyuncu, “Dünya Kupası güzel geçiyor. Cezayir takım olarak çok iyi performans gösterdi. Onların çıkamamasına üzüldüm. Ancak bildiğimiz gibi Almanya güçlü bir takım ve hep son dakikalarda kazanmasını biliyor. Turnuvayı Almanya'nın kazanabileceğini düşünüyorum” diye konuştu.