SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalyan teknik adam Roberto Mancini ile yollarını ayıran Galatasaray, boşalan teknik direktörlük koltuğuna Brezilyalı çalıştırıcı Leonardo’yu getirmeyi planlıyor.

Sabah’ın haberine göre Lucescu, Tuchel ve Hitzfeld’in ardından Joachim Löw’den de ret cevabı alan sarı krımızılı yönetim, rotayı Inter ve Milan’ın eski antrenörü Leonardo’ya çevirdi.

Alman ekolünde ısrarcı olan Ünal Aysal’ın Löw’ün “Milli takımda devam edeceğim. Ayrılsam bile Türkiye’de çalışmayı düşünmüyorum. Hedefim İngiltere ya da İspanya” açıklamasıyla bu isimden vazgeçtiği belirtildi.

Görüşmelerin sürdüğü sarı kırmızılı kulüpte yakın çevrelere göre bu hafta içinde Brezilyalı teknik adam Leonardo’yu ilan etmesi bekleniyor.

LEONARDO ARAUJO

Günümüzde Paris Saint-Germain’in sportif direktörlüğünü yapan Brezilyalı eski milli futbolcu, teknik adamlık kariyeri boyunca sadece 2 takımı çalıştırdı. Sırayla Milano şehrinin iki ezeli ekibinin başına geçen genç teknik adam, Inter ile bir kez İtalya Kupası sevinci yaşadı. Beklentilerin altında kalan Leonardo, ertesi sene PSG ile anlaşarak Fransa’ya gitti.

Goal

BİR İSTİFA DAHA!

EMRE UĞURLU BREZİLYA’DAN BİLDİRİYOR: CEZAYİR İZ BIRAKTI…

SCHÜRRLE’DEN ‘ŞANS’ İTİRAFİ

LÖW: AZİMLE KAZANDIK

Yayınlanma Tarihi:09:35,