SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya’nın Levante ekibiyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Navas’ın bonservis bedeli 10 milyon avro olarak belirtilirken, İspanyol kulübünden aldığı maaşın brüt 250 bin avro olduğu açıklandı.

İspanyol spor gazeteleri, Levante’nin Kosta Rikalı kaleciyi elinde tutabilmek için maaşını 600 bin avroya çıkarma teklifini götürdüğünü ancak bunun kabul görmediğini yazdı.

Haberlerde, Levante’nin kapısını ilk Portekiz’in Porto kulübünün çaldığı ve Navas için 3 milyon avro vermeyi teklif ettiği ifade edilirken, Levante’nin bunu reddettiği kaydedildi.

Atletico Madrid’in de Chelsea’ye geri göndermesi beklenen Belçikalı eldiven Courtois’ın yerine Navas’ı kadrosuna katmak istediği öne sürüldü. Ayrıca İngiltere’den Liverpool, Arsenal, İtalya’dan Napoli ve Almanya’dan Bayer Leverkusen’in de Kosta Rikalı kaleciyle ilgilendikleri iddia edildi.

Bu arada, Yunanistan maçında kurtardığı penaltıyla Kosta Rika’yı tarihinde ilk kez Dünya Kupası’nda çeyrek finale çıkartan Navas’ın, penaltı atışlarından önce takım arkadaşlarına “Beyler siz golünüzü atmaya bakın, ben birini kurtarırım” dediği yazıldı.

Kosta Rika’da “milli kahraman” ilan edilen Navas, ülkesinde “dünyanın en iyi kalecilerinden biri” olarak gösteriliyor.

 BİR İSTİFA DAHA!

EMRE UĞURLU BREZİLYA’DAN BİLDİRİYOR: CEZAYİR İZ BIRAKTI…

SCHÜRRLE’DEN ‘ŞANS’ İTİRAFİ

LÖW: AZİMLE KAZANDIK

 

Yayınlanma Tarihi:12:48,