SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

6’lının kapanışını Mantenuta yapar

Çimde start aldığı son 3 yarışında başarılı görünen Mantenuta, yapmış olduğu hazırlıklarında göz doldurdu. Formda tayın uygun rakipleri yanında Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 14:28, 01/07/2014
6’lının kapanışını Mantenuta yapar

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Formunu devam ettiren MITELO sıkletine rağmen yine kazanabilir. Fit durumdaki STERK DANCER ve iyi bir yarış beklediğim SHARK ATTACK ihmale gelmez. ASLANSTAR, MISAR, INSPIRATION, DISCERNIBLE de kollanmalı.

2.AYAK: Form durumlarını beğendiğim ASLIGIBI ve ÇİFTÇİ BEYİ başta olmak üzere, BLUE EAGLE, ICE FOUNTAIN ve BURJ kuponlara yazılmalı.

3.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ÇUKUROVA FIRE ve son yarışı ölçü olmayan IN FOCUS başta düşünülmeli. WEREWOLF ve STRIKING BEAUTY rakipleridir.

4.AYAK: Son yarışını starttan geç çıkmasına rağmen harika bir şekilde kazanan BATMANCI yine birinciliğin en kuvvetli adayıdır. Hata yaparsa devreye TORUN CALLAS, DUST CATCHER ve GOLD DANCER girecektir.

5.AYAK: Hız verdiği idmanlarıyla çok iyi duruma gelen ÖZ MUTLU, istikrarlı yarışlarıyla göz dolduran ÇALIK ve çok iyi koşmasını beklediğim CİHANEFE arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

6.AYAK: Son yarışlarında çok iyi görünen ve bu koşuya özel işlerle hazırlanan MANTENUTA'nın fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

1-8-2-3-9-5-4 6-7-1-3-4 7-10-5-12 4-5-7-2 4-2-3 12